Trochę więcej o firmie PARATi...

 

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie betonowych płyt fundamentowych w izolacji termicznej, posadowionych na powierzchni gruntu.

Instalujemy również, na terenie całego kraju fundamenty płytowe, wyposażone w różnorodne systemy grzewcze, wykorzystujące do transportowania energii cieplnej powietrze, wodę oraz prąd elektryczny. Poszczególne systemy dobieramy na bazie założeń technicznych zawartych w projektach budynków oraz indywidualnych upodobań naszych klientów.

 

Realizacja projektów

Realizujemy projekty budowlane w pełnym procesie inwestycyjnym, bazując na sprawdzonych uwarunkowaniach technicznych dotyczących materiałów i technologii związanych z budownictwem ekologicznym, energooszczędnym, zarówno jednorodzinnym jak i przemysłowym.

Aktualnie współpracujemy z uznanymi na rynku projektantami branżowymi, kadrą naukową Politechniki Gdańskiej oraz firmami dostarczającymi nam niezbędne komponenty, zasoby oraz ewentualne wsparcie techniczne i merytoryczne.

Nazwa Parati, to wykładnia znaczeń dwóch języków, łacińskiego w znaczeniu „gotowy” oraz hiszpańskiego w znaczeniu „dla Ciebie”. W naszej interpretacji Parati to - gotowe rozwiązania techniczne dla Ciebie.

 

Kredytowanie projektów

We współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska proponujemy preferencyjne kredytowanie dla projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Zapewniamy również obsługę finansową inwestycji za pośrednictwem Doradców Finansowych Alex T. Great. Sp. z o.o.

 

Nasze doświadczenie

Jesteśmy zespołem ludzi mających doświadczenie z zakresu inżynierii budowlanej, zarządzania projektami, finansów i administracji. Nasi inżynierowie oraz zespoły budowlane mają ponad 20 letnie doświadczenie w budowie płyt fundamentowych.Call Now Button